РАЗРАБОТКА И ПРОИЗВОДСТВО
ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО СНАРЯЖЕНИЯ И ЭКИПИРОВКИ
  • Українська
  • Русский

A-Line

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ – КРЕДО «A-LINE»

«Лінія-А» розпочала свій шлях ще в 1996 році. З самого початку перед нами було завдання полегшити життя людям, які працюють зі зброєю.

Сьогодні компанія розробляє, виготовляє, забезпечує сервісну підтримку широкого спектру продукції призначеної для перенесення, зберігання, оперативного застосування зброї та спеціальних засобів.

Читати повністю

Розробка виробів відбувається у тісній співпраці як з військовими, так і з цивільними фахівцями у галузі застосування зброї та спеціальних засобів. Основні характеристики кожного виробу це – безпека, надійність, тривалість експлуатації і комфорт при носінні.

Ми використовуємо тільки якісні та міцні матеріали для своєї продукції: натуральну ремінну шкіру ВРХ, синтетику CORDURA 1 000, високоміцній пластик, фурнітуру 2M, прошивальну нитку COATS GRAAL.

У виробництві використовуються як класичні, так і інноваційні технології виготовлення продукції: однокомпонентні конструкції, конструкції, що складаються з двох, або більше компонентів, точне формування згідно кожної конкретної моделі вироби, а також об’ємні конструкції, розраховані на використання в комплекті з декількома виробами, подібними за формою і розмірами.

Ми вдячні Вам за багаторічне взаємовигідне співробітництво.